ZIEMAS VAKARA KONCERTS PANSIONĀTĀ “ATVASARA”

Nu jau droši var teikt, ka šī ir tradīcija – laikā kad svētki pierimuši, jaunais gads iesācies, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un skolotāji dodas uz pansionātu “Atvasara”, lai ar koncertu iepriecinātu seniorus.

Koncerts “Ziemas vakarā” izskanēja omulīgā atmosfērā vēlā piektdienas vakarā. Pie “Atvasaras” ļaudīm viesojās gan koris “Via Stella”, gan vijolnieku ansamblis, solisti – pūšaminstrumentu, kokles, akordeona un sitaminstrumentu spēles audzēkņi.

Šajā reizē ar īpaši skaļiem aplausiem tika uzņemti sitaminstrumentu spēles audzēkņi, jo daudzi klausītāji pirmo reizi redzēja un dzirdēja, kā  skaņdarbi tiek atskaņoti uz marimbas.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas direktore Iveta Lavrinoviča: “Šie koncerti pansionātā mums ir īpaši! Tas ir sirdsdarbs – gan audzēkņiem, gan skolotājiem. Esmu droša, ka šo tradīciju turpināsim – puteņu mēnesī dosimies pie “Atvasaras” ļaudīm ar koncertu!”.

Paldies pansionāta darbiniekiem par uzņemšanu un iemītniekiem par klausīšanos! Tik uzmanīgus un ieinteresētus skatītājus var vēlēties katrs mākslinieks!