VECUMNIEKU KOKLĒTĀJĀM GODALGOTAS VIETAS KONKURSĀ

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas Kokles klases audzēknes Kristīne Baltruma un Rasa Rušamane veiksmīgi piedalījušās VI Latvijas lauku un mazpilsētu mūzikas skolu Stīgu instrumentu spēle – Kokles spēle konkursā, iegūstot  godalgotās III vietas. Konkursā dažādās vecuma grupās piedalījās teju 60 Kokles spēles audzēkņi no visas Latvijas – no Babītes, Ogres, Engures, Alūksnes, Cēsīm, Tukuma, Saldus, Valmieras, Jūrmalas, Ādažiem, Lielvārdes, Ķekavas, Ulbrokas, Ogres, Iecavas, Dundagas un no citām mazpilsētām un novadiem. Šajā lielajā konkurencē par iegūtajām III vietām ļoti lepojamies!

Aprīlis bijis īpaši ŗosīgs mēnesis skolas koklētājām, jo mēneša sākumā meitenes piedalījās arī Pierīgas mūzikas un mākslas skolu koklētāju ansambļu koncertā Babītes Mūzikas skolā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šobrīd Kokles klases audzēknes un skolotāja Kristīne Jeronoviča aktīvi strādā, lai sagatavotos audzēkņu koncertam, kas 2.maijā izskanēs Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas zālē, iepriecinot mammas un tētus Starptautiskajā ģimenes dienā un Mātes dienā.