SASNIEGUMI STARPTAUTISKĀ KONKURSĀ “EKSPERIMENTA!”

Starptautiska žūrija Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas Mākslas programmas audzēknes aicina piedalīties starptautiskās laikmetīgās mākslas triennāles EKSPERIMENTA!  izstādē, kur starp konkursam pieteiktajiem labākajiem darbiem tiks izstādīts arī Katrīnas Lavrinovičas, Aigas Andras Dručkas un Undas Rušmanes kolektīvi veidotais darbs – māla vēja zvans "Laiks nav nauda".

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas vecāko klašu audzēknes un nu jau absolventes Katrīna Lavrinoviča (7.kl.), Aiga Andra Dručka (7.kl.) un Unda Rušmane (6.kl.) šajā mācību gadā no oktobra līdz aprīlim cītīgi gatavojās pasaules mēroga laikmetīgās mākslas izstādei – konkursam EKSPERIMENTA!
Starptautiskā laikmetīgās mākslas triennāle jauniešiem EKSPERIMENTA! ir vērienīgs mākslas pasākums, kura mērķis ir dot iespēju piedalīties starptautiskā mākslas notikumā ar augsta līmeņa mākslas kritiķu un kuratoru piedalīšanos. Nākamā triennāle EKSPERIMENTA! notiks Tallinā 2017. gada nogalē, noslēdzoties ar lielu starptautisku laikmetīgās mākslas izstādi. Latvija laikmetīgās mākslas triennālē EKSPERIMENTA! piedalīsies jau trešo reizi. Dalību triennālē koordinē Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Vairāk informācijas par audzēkņu sasniegumiem – šeit.

FOTO: I. Bērziņa