PIANISTI MUZICĒ SALDUMU PASAULĒ

5. aprīlī Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalījās Zemgales reģiona mūzikas skolu klavierspēles 2.klases audzēkņu festivālā – koncertā „Saldumu pasaulē”, kas notika Skrīveru Mūzikas un mākslas skolā.
Festivālu katru gadu rīko kāda no Zemgales reģiona skolām Šogad 60 mazie pianisti no 11 Zemgales reģiona skolā bija "Saldumu pasaules" viesi Skrīveros, kas pazīstami ar savu saldumu ražotni.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolu festivālā pārstāvēja Beāte Miezīte (sk. Lelde Rasnace), Karīna Pauniņa un Patrīcija Larionova (sk. Jeļena Treijere), Reinis Miklaševičs (sk. Līga Opincāne).

Atbilstoši festivāla nosaukumam dalībnieki atskaņoja ļoti saldu programmu – Karīna Pauniņa izpildīja E. Gradecki skaņdarbu "Saldējums", Patrīcija Larionova –  E. Mangustes darbu "Riekstu shokolàdes gabaliņš", Beāte Miezìte –  V. Ĺutoslavska "Valsi", bet Reinis Miklaševičs iepriecināja publiku ar V. Ritova "Lācīša un putniņu deju".

2. klases audzēkņiem šī bija laba skatuves pieredze, kā arī iespēja dzirdēt citu vienaudžu izpildījumu. Pēc uzstāšanās visi varēja doties ekskursijā uz saldo konfekšu "Gotiņa" ražotni un ķļūt par konču meistariem.