PANSIONĀTĀ “ATVASARA” SKAN KRĀSAINA MŪZIKA

23. februārī Vecumnieku veco ļaužu un invalīdu pansionātā “Atvasara” izskanēja sirsnīgs koncerts. Ar koncertprogrammu “Krāsainā mūzika” pansionāta iemītniekus priecēja Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Jau ierodoties pansionātā, jutāmies ļoti gaidīti, jo šis bija pirmais pasākums pēc  vestibila remonta. “Atvasaras” direktore Zaiga Švāģere apgalvoja, ka pansionāta iemītnieki ir izslāpuši pēc mūzikas, jo remonts vestibilā ildzis jau no pērnā gada oktobra.

Atbilstoši košajām krāsām jaunajā vestibilā arī dažādu instrumentu skaņu virkne  veidoja krāsainu mūziku. Koncertā spēlēja koklētāju ansamblis “Skandīne”, mazo vijolnieku ansamblis un duets,  flautas, akordeona un trompetes spēles  audzēkņi.  Dziesmu mīļotājiem dziedāja bērnu kora “Via Stella” jaunākais sastāvs.

Audzēkņu un skolotāju vārdā vēlos pateikt mīļu paldies visiem uzmanīgajiem un ieinteresētajiem klausītājiem!

Turklāt – mēs tiksimies jau pavisam drīz! Mākslas programmas vadītāja Anda Sproģe ir atsaukusies pansionāta vadības aicinājumam un skolas vasaras prakses ietvaros jaunie mākslinieki veidos sienas gleznojumu  vestibila atpūtas zonā.

Uz tikšanos kopējā radošā projektā!

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas direktore
Iveta Lavrinoviča