MŪSU AUDZĒKŅIEM ATZINĪBAS LATVIJAS MĒROGA KONKURSĀ

25. novembrī mūsu skolas audzēkņi – Annija Treimane, Ennija Kovala un Artūrs Siliņš  – Siguldā saņēma atzinības par interesantu tēmas risinājumu un māksliniecisko izpildījumu Latvijas mākslas skolu audzēkņu grafikas darbu
konkursā „Siguldas līnija”.

Konkursa tēma šoreiz bija "Mana grāmata". Mākslas skolu audzēkņi tika aicināti risināt šo tēmu brīvā veidā, attēlojot  savas  mīļākās grāmatas varoņus, veidojot kādas grāmatas ilustrāciju vai darinot savas grāmatas piederības zīmi – ex libris.

Annija, Ennija un Artūrs bija izvēlējušies veidot stājgrafikas darbus estampa tehnikā (estamps no franču: estampe — ‘iespiedums’ ir termins, ar ko apzīmē grafisku nospiedumu uz kāda materiāla ar grafikas iespiedtehniku, ar kuras palīdzību var pavairot attēlus).

Konkursu organizēja Siguldas Mākslu skola “Baltais Flīģelis”, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo Kultūras centru un Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedru.

Paldies audzēkņiem un skolotājām  Antrai Gustsonei un Gitai Osei par ieguldīto darbu, radošumu un Vecumnieku vārda kaldināšanu Latvijā!

Foto: Antra Gustsone