MODINĀM PAVASARI VECUMNIEKU PANSIONĀTĀ

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un skolotāju koncerts pansionāta “Atvasara” iemītniekiem jau kļuvis par tradīciju. Jau trešo gadu –  laikā, kad ziemu nomaina pavasaris – jaunie mūziķi un viņu skolotāji kāpj lielajā autobusā, lai dotos koncertēt pie Vecumnieku senioriem.

Vairāk nekā 50 lieli un mazi mākslinieki šogad bija sarūpējuši muzikālus sveicienus kuplajai “Atvasaras” saimei. Koncertā “Modinot pavasari” uzstājās bērnu kora “Via Stella” jaunākā grupa (skolotāja Liene Batņa) , 1.-3. klašu vijolnieku ansamblis (skolotāja Dace Rozenberga), koklētāju ansamblis “Skandīne” (skolotāja Kristīne Jeronoviča), flautisti (skolotāja Zane Jurēvica) un skolotāja Aigara Dziļuma audzēkņi – trompetisti ar koncertmeistari Līgu Eglīti.

Skolas direktore Iveta Lavrinoviča stāsta: “Nav uzmanīgākas, vērīgākas un klusākas publikas par pansionāta iemītniekiem! Šajos koncertos ir bauda spēlēt un dziedāt gan bērniem un jauniešiem, gan viņu pedagogiem, jo katrs priekšnesums tiek uzklausīts ar lielu mīļumu un ieinteresētību. Publiku ar šādu attieksmi var vēlēties ikviens mākslinieks!”.

Paldies omītēm un opīšiem par siltajiem vārdiem, mīļajiem rokasspiedieniem, daudzajiem jautājumiem “kad jūs atkal atbrauksiet?” un saldumiņiem, kas sataupīti no Ziemassvētkiem!

Šie koncerti ir laba mācību stunda mums visiem – gan par to, cik daudz mēs katrs varam vai nevaram dot, gan par to, cik maz vajag, lai radītu prieku. Viens otram.

FOTO: I. Lavrinoviča