KORIS “VIA STELLA” IESKANDINA DZIESMU SVĒTKUS LTV TIEŠRAIDĒ!

Tikai trīs Bauskas novada koriem dota iespēja dziedāt Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises atklāšanas koncertā, kas sestdien, 18.septembrī, notiks tiešraidē un tiks translēts Latvijas Televīzijā. Prieks, ka mūsu skolas koris “VIA STELLA” var piedalīties šajā muzikālajā piedzīvojumā!
Kora vadītāja, diriģente Liene Batņa: «Ar lielu aizrautību un entuziasmu «ieniru» piedāvātajā koncerta koncepcijā, un kopā ar kolēģiem radījām jaunu latviešu tautasdziesmas apdari, speciāli šim notikumam veltītu «Vij, Dieviņi, zelta viju». Ar satraukumu un lielu atbildības izjūtu gaidām šo skaisto piedzīvojumu. Koncerta tiešraidē piedalīsies: Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas bērnu koris«Via Stella», koncertmeistare Līga Eglīte, vijoles solo Dace Rozenberga un balss solo Ieva Alenčika.»

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #dziedundejo2021 atklāšanas tiešraide “Svētki esam mēs”, kas tapusi ciešā sadarbībā ar LTV, būs skatāma 18. septembrī plkst. 12.00 LTV1, REplay.lv un sabiedrisko mediju portālā LSM. Piecu stundu garumā, gandrīz kā citkārt svētku gājienā, tiešraidē dziedāsim, dejosim, spēlēsim un gavilēsim! Un šoreiz ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā. Tiešraidē pieslēgsimies Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam Rīgā, uzgavilēsim Zemgalei Jelgavā pie pils, Kurzemei Kuldīgā pie Ventas rumbas un Latgalei Rēzeknē pie koncertzāles “GORS”, jo svētki ir tur, kur esam mēs! Tos radām sirdī un domās, te un tagad!

Visas dienas garumā tradīciju krāsainību parādīs instrumentālie un vokāli instrumentālie ansambļi, popgrupas, folkloras kopas un deju kolektīvi, kori, pūtēju orķestri, teātra pulciņi un jaunie stāstnieki. TV skatītājus gaidīs sirsnīgas, emocionālas un iedvesmojošas satikšanās ar bērniem un jauniešiem no visas Latvijas. Pārraidi vadīs Māra Sleja un Dainis Grūbe, kā arī Nansija Garkalne, Kaspars Ozoliņš un Arnis Slobožaņins.

KORA “VIA STELLA” UZSTĀŠANĀS LTV TIEŠRAIDĒ – 18.SEPTEMBRĪ PL.15.34