“DRAUGI” IELŪDZ UZ KONCERTU “PARTITŪRAS STĀSTS”

Ielugumi

Svinot Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas 20. jubileju, klāt otrais koncerts četru koncertu ciklā. 26. novembrī pulksten 18.00 Vecumnieku tautas namā izskanēs ilgi gaidītais Vecumnieku un Baldones novadu apvienotā jauniešu simfoniskā orķestra “Draugi” koncerts “Partitūras stāsts”.

Orķestra dalībnieki gatavo krāšņu programmu. Koncerta pirmā daļa būs veltīta latviešu mūzikai, bet otrajā daļā skanēs populāras un daudziem klausītājiem mīļas pasaules mūzikas melodijas.

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas 20. jubileja šogad tiek atzīmēta ar četriem koncertiem. Novembra sākumā jau izskanēja skolas pedagogu koncerts. Decembrī klausītājus sagaida vēl divi pedagogu un audzēkņu radīti muzikāli notikumi: 25. decembrī pulksten 16.00 Rundāles pils Baltajā zālē uz koncertu  “Baltas domas baltā naktī” aicina koris “Via stella”, kas arī šogad atzīmē savu 20. dzimšanas dienu, bet galvenais Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas svētku koncerts “20 gadi stāstos” notiks 17. decembrī pulksten 16.00 Vecumnieku tautas namā.

Uz tikšanos 26. novembrī orķestra “Draugi” radītajā “Partitūras stāstā”un citos Vecumnieku Mūzikas un skolas jubilejas koncertos!