AR SKOLOTĀJU KONCERTU ATKLĀSIM SKOLAS 20. JUBILEJAS KONCERTU CIKLU

IelugumiPar godu Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas 20.jubilejai 4.novembrī pulksten 18.00 skolas koncertzālē notiks Mūzikas programmas pedagogu koncerts.

Skolotāji ir sagatavojuši krāsainu un daudzveidīgu koncertprogrammu – tiks atskaņota gan klasiska, gan populāras melodijas.

Skolotāju koncerts ir pirmais no četriem koncertiem, kas šogad izskanēs par godu Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas 20. dzimšanas dienai. 26. novembrī pulksten 18.00 Vecumnieku tautas namu pieskandinās Baldones un Vecumnieku novadu jauniešu simfoniskais orķestris “Draugi”, bet Ziemassvētku laikā – 25. decembrī pulksten 16.00 Rundāles pils Baltajā zālē uz koncertu  “Baltas domas baltā naktī” aicina koris “Via stella”, kas arī šogad atzīmē savu 20. dzimšanas dienu. Galvenais Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas svētku koncerts “20 gadi stāstos” notiks 17. decembrī pulksten 16.00 Vecumnieku tautas namā.

4. novembrī skolotāju koncerta ietvaros tiks atklāta arī mākslinieces Aivas Linkevičas akvareļa tehnikā veidotā gleznu izstāde “Dabas mūzika”.

Uz tikšanos 4. novembrī pulksten 18.00 Vecumnieku Mūzikas un mākslas zālē un citos skolas jubilejai veltītajos koncertos!

Koncerta afiša pilnā izmērā – šeit.